Diagnostika řídících jednotek PSA Diagbox, RENAULT Clip, VAG VCDS, DevCom TS Pro10

Diagnostika PSA Diagbox

Jedná se o verzi diagnostiky pro vozy CITROËN a PEUGEOT. Pomocí této diagnostiky můžete provádět veškeré operace jako mechanici v autorizovaných servisech, čtení a mazání kódů, test akčních členů, programování funkcí,konfigurace…).

Diagnostika RENAULT Clip.

Tato diagnostika má stejné funkce a vlastnosti jako originální používaná ve značkových servisech Renault. Umí číst a mazat chyby ve všech jednotkách, identifikovat je, vyčíst VIN ze všech jednotek, kódování jednotek, přidávání klíčů, programování a přizpůsobení jednotek, kódování vstřikovačů a mnoho dalšího.

Diagnostika VAG VCDS.

Program VAG VCDS disponuje všemi funkcemi dostupnými u řídících jednotek koncernu VW a ostatních značek v normě OBD. Jedná se o základní funkce pomocí kterých se provádějí všechny diagnostické operace jako např. přizpůsobování po výměně řídících jednotek, přizpůsobování klíčů, nastavování komfortních systému, změny konfigurace apod. Některé funkce jako např. hromadné mazání pamětí závad, grafická podpora nastavení předvstřiku nebo mapování kanálu řídících jednotek jsou nadstandardní a v ostatních podobných systémech (i originálních) je nenajdete.

Diagnostika DevCom TS Pro 10.

Tento diagnostický tablet umí všechny běžné funkce (čtení a výmaz chyb, zobrazení parametrů, testy akčních členů a mnoho servisních funkcí (reset servisu, regenerace DPF/FAP, kódování vstřikovačů atd.